O nas - Grafika ozdobna O nas - Grafika ozdobna

Nasze dzieci

Przemek
Przemek

Przemek to już młodzieniec dwudziestoletni. Jak niemalże każdy młody człowiek pasjonuje się komputerami, codziennie „musi” trochę pograć. Jest też wielkim wielbicielem kąpieli morskich.

Damian
Damian

Ma 16 lat i bardzo lubi chodzić do szkoły. W wolnym czasie chętnie chodzi na spacery, słucha muzyki i gra w gry komputerowe. Z zapałem ćwiczy grę na fortepianie!

Robert
Robert

Ma 15 lat. Uwielbia gotować, piec i sprawdza się w tym znakomicie. Lubi spacery ze swoim psem ,,Mają”, jazdę na rowerze i dalekie podróże samochodem. Chętnie rozwiązuje zadania matematyczne przygotowane przez siostrę. Aktywność to jego drugie imię, basen i trampolina to jego żywioł. Relaksuje się przed komputerem.

Sonia
Sonia

Ma 17 lat. Jest bardzo wesołą i jednocześnie wrażliwą nastolatką. Bardzo lubi słuchać muzyki z komputera i tańczyć, chętnie chodzi na spacery i jeździ na rowerze. Uwielbia basen. Z zapałem układa puzzle i jest w tym bardzo dobra 🙂

Angelika
Angelika

Rezolutna 17 latka. W wolnym czasie lubi malować – to jej pasja, bo ma artystyczną duszę. Uwielbia podróże – szczególnie nad morze. W wolnym czasie słucha muzyki (czasami trochę za głośno ;)). Bardzo lubi parki rozrywki i jazdę na rowerze.

Marcin
Marcin

Już prawie trzynastolatek 🙂 Bardzo pogodny z niego chłopak. Choć lubi długie spacery, z wielką radością wraca do domu. I jest tam go pełno wszędzie. A często w kuchni… bo lubi poczuć aromat przygotowywanego posiłku. Dobrze się czuje wśród najbliższej rodziny. Kocha wodę, pod każdą postacią.

Jeremi
Jeremi

Rezolutny, wesoły i pełen energii piętnastolatek. Uwielbia spędzać wolny czas na pływalni, jeździć tandemem oraz oglądać animacje z akcją. Kocha polskie morze i jego szum, na plaży nigdy się nie nudzi. To smakosz zup, w przygotowaniu których chętnie uczestniczy. Często szuka towarzystwa swojego starszego brata.

Dawid
Dawid

To pogodny 16-latek, który uwielbia rysować i malować. Lubi też różnego rodzaju aktywności sportowe – skacze na trampolinie, jeździ na tandemie, kąpie się w basenie, a latem w morzu. Na co dzień ogląda bajki i puszcza sobie swoje ulubione piosenki z Youtube.

Kuba
Kuba

Słodki „przytulak” i łobuziak zarazem. Niedawno skończył 14 lat. Jest bardzo przystojnym nastolatkiem. A poza tym – przepięknie się uśmiecha. Jest bardzo muzykalny. Zazwyczaj śpiewa tylko wtedy, gdy chce. Niezwykle rzadko – gdy ktoś go o to  poprosi. Kuba bardzo lubi jeździć ze swoim  tatą na holenderskim tandemie.

Maciek
Maciek

To pogodny i towarzyski piętnastolatek. Lubi oglądać bajki, jeździć na rowerze i pluskać się w wodzie.

Jurek
Jurek

Ma 16 lat i najbardziej na świecie lubi zajadać oliwki. Chętnie skacze na trampolinie i korzysta z siłowni na wolnym powietrzu. Z wielkim zainteresowaniem ogląda ilustrowane książki, ostatnio kulinarne. Uwielbia słuchać muzyki na ipadzie: czasami jest to poezja śpiewana, czasami piosenki z bajek i filmów familijnych, a czasem zespół Metallica.